Bios Life İnşaat

Bios Life Merkez Binası

Türkiye'nin en büyük inşaat firmalarından biri olmak hedefiyle yola çıkan Bios Life, kısa sürede çok büyük projelere imza attı. Bios Life İnşaat Firması, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi alanında inşa ettiği devasa merkez binasıyla Avrupa'nın ilk akıllı AVM ödülünü kazanmıştır.
Bios Life Merkez Binası - Bios Life
Bios Life Merkez Binası - Bios Life
Bios Life inşaat firması 2018 yılında kurulmuş olup, bünyesinde birçok büyük alt grup şirketini barındırmaktadır. 15 Eylül 2023 tarihinde İstanbul Başakşehir İkitelli Organize Sanayi Bölgesi,, Bedrettin Dalan Bulvarı, Dersan Kooperatifi, 681/1, 34490 Başakşehir/İstanbul adresinde bulunan ana merkez binasının açılışını yapacak olan Bios Life, tam anlamıyla kurumsal kimlik sürecini tamamlamış olacak. İstanbul ve Türkiye`nin birçok ilinden iş dünyasının ve konut yatırımcılarının yoğun katılım yapması beklenen açılış ile Bios Life, Türkiye`nin ilk on büyük inşaat firması arasına girme hedefine bir adım daha yaklaşmış olacak.
Bios Life İnşaat - Bios Life
Bios Life İnşaat - Bios Life
Son beş yılda inşaat alanında yaptığı faaliyetlerle sektöre harika bir giriş yapan firma, aşağıda detaylı olarak değineceğimiz semtlerdeki devam eden büyük projeleriyle faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Bios Life İkitelli

İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ana merkez binası, Bios Life inşaat firmasının çatı yapısını oluşturmaktadır. Aytek Yapı ve Bios Yapı gibi alt grup şirketlerle farklı alanlarda faaliyetlerini büyüten firma, İkitelli`deki ana merkez binasını Türkiye`nin ilk akıllı AVM`si olarak da bilinmektedir. Avrupa`dan birçok tasarım ödülü alan Bios Life merkez binasının açılışına sizler de katılabilir, satış uzmanlarından bilgi alabilir, projeleri yerinde inceleyebilirsiniz.
Bios Life İkitelli - Bios Life
Bios Life İkitelli - Bios Life
Devasa bir yapıya sahip Bios Life firmasının yeni merkez binası şimdiden yazılı ve görsel basının yoğun ilgisini çekmiş durumdadır. Medya, iş dünyası, siyaset ve bürokrasi dünyasının tanınan yüzlerinin yer alacağı açılışta, açılış konuşmasını yapacak olan Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Aytekin, hazırlıkların yoğun şekilde devam ettiğini belirtti. 
Bios Life`n vizyonu doğrultusunda geleceğe dair projeleri devam ederken, misyonuna uygun yapılan yapılar da teslim edilmeye devam ediyor.

Bios Life Halkalı

Bios Life inşaat firması 4 koldan proje üretmeye devam etmektedir. Bios Life Satış Ofisi`nin de bulunduğu Halkalı Merkez, 34303 Küçükçekmece/İstanbul adresindeki konutlarının tanıtım lansmanına katılım muhteşemdi. Mükemmel bir organizasyon ile kentsel dönüşümü de kapsayan Halkalı projesini tanıtan firma, isminin hakkını verdi dersek abartmış olmayız.
Bios Life Halkalı - Bios Life
Bios Life Halkalı - Bios Life
Yapılacak proje hakkında katılımcılara detaylı bilgi veren Bios Life Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Aytekin, daha sonra katılımcılarla örnek bir konutu gezdirdi. Proje tasarımı hakkında bilgi veren Aytekin, yapılacak projelerin de müşterilerin taleplerinin dikkatte alındığını özellikle altını çizerek belirtti. Çünkü Bios Life inşaat firmasını rakip firmalardan ayıran en önemli özelliği budur. Proje başlangıcında talep toplayan firma, müşterilerinin taleplerine uygun tasarımlar da yapmaktadır.

Bios Life İnşaat Firması İletişim

Ticari ve sanayi projeler, kentsel dönüşüm, konut satışları, arsa hizmeti, villa satışları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Bios Life ana merkez binasını ziyaret edebilirsiniz. Ya da iletişim numaralarından satış danışmanlarıyla görüşebilir, size uygun projeler hakkında görüşebilirsiniz.

Halkalı Merkez Mah. Evliya Çelebi Cad. No:1 Küçükçekmece İstanbul


info@bioslife.com.tr

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski